Nowości

Nowa taśma 3M™ VHB™ z linii LSE

Ta nowa taśma 3M VHB LSE służy do łączenia materiałów o niskiej energii powierzchniowej, zapewniając trwałe rezultaty tam, gdzie inne rozwiązania wymagają dodatkowych działań. Pozwala pominąć nakładanie primera w procesie produkcji oraz eliminuje wykorzystanie szkodliwych środków chemicznych
Dzięki dobrej przyczepności do materiałów trudnych do klejenia, można używać lżejszych i cieńszych materiałów, tworząc innowacyjne, przełomowe rozwiązania w zakresie formy i funkcjonalności, zapewniające trwałość, estetykę i obniżenie masy. Możesz użyć tych wytrzymałych, trwałych rozwiązań montażowych przy różnych materiałach (w tym kompozytach), aby zoptymalizować wydajność i konstrukcję.

Cienka taśma dwustronnie klejąca 
3M™ GPT-020F

Nowa taśma 3M GPT-020F to dwustronnie klejąca taśma na nośniku poliestrowym, z modyfikowanym klejem akrylowym i foliowym zabezpieczeniem warstwy klejącej (liner z czerwonym logo 3M). Należy do grupy bardzo cienkich taśm. Jej grubość wynosi 0,202 mm. Posiada bardzo wysoką przyczepność początkową i charakteryzuje się wysoką adhezją do materiałów o niskiej i wysokiej energii powierzchniowej. Taśma charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na odrywanie i ścinanie oraz jest odporna na działanie promieniowania UV, środków chemicznych i wysokich temperatur. Jej długotrwała przyczepność sprawia, że doskonale sprawdza się w zastosowaniach takich jak budowanie ekspozycji POP i POS, kasetonów świetlnych, oznakowań, dekoracji wnętrz, klejenie papieru, opakowań i wielu innych materiałów. Taśma została wyprodukowana w technologii bezrozpuszczalnikowej i spełnia wymagania odnośnie ograniczenia emisji lotnych związków organicznych.